امکانات رفاهی و جانبی

تیر 02

اگر مایل به برگزاری همایش و سمینارهای اداری به صورت گروهی هستید، سالن بیستون محیط خصوصی با دکوراسیون کلاسیک و مجلل مناسب برای شما میباشد.در صورت رزور قبلی این سالن متناسب با سلیقه شما چیدمان می گردد و آماده پذیرایی از میهمانان شما می باشد. برای داشتن یک سمینار و همایش آرام و بی دغدغه با همکاران،پرسنل و شرکا تجاری و اداری خود سالن بیستون محیطی آرام و زیبا و مناسب را به شما ارائه می دهد.

تیر 02

اگر مایل به برگزاری جشن ها و میهمانی های خانوادگی هستید، سالن دریای نور محیط خصوصی با دکوراسیون کلاسیک و مجلل مناسب برای شما میباشد.در صورت رزور قبلی این سالن متناسب با سلیقه شما چیدمان می گردد و آماده پذیرایی از میهمانان شما می باشد. برای داشتن یک برنامه آرام و بی دغدغه با خانواده و اقوام خود، سالن دریای نور محیطی آرام و زیبا و مناسب را به شما ارائه می دهد.

تیر 02

اگر مایل به برگزاری مراسمات خصوصی به صورت گروهی هستید، محیط خصوصی و VIP سالن چشم انداز با دکوراسیون کلاسیک و ترکیب رنگی با شکوه،متناسب با سلیقه شما چیدمان می گردد.این مجموعه در صورت رزرو قبلی آماده پذیرایی از میهمانان شما می باشد.برای داشتن یک وعده غذایی سالم ودلپذیر با حضور دوستان، خانواده و یا همکاران، سالن چشم انداز محیطی آرام و زیبا و مناسب جهت ثبت عکس و فیلم های خاطره انگیز را به شما ارائه می دهد.این سالن مناسب جهت برگزاری انواع مجالس شما اعم از جشن تولد، معارفه نامزدی، ضیافت های تجاری و اداری و . . . به شکلی کاملاً مجلل می باشد.

تیر 02

استخر سرپوشيده آب گرم این مجموعه به شما لذت شنا را در هر فصل و هوايی مي دهد.استفاده از اين استخر با امکانات به روز و ایمن ، آرامش و سلامتی را برای شما فراهم آورده است و همچنین میهمانان می توانند جهت رفع خستگي سفر و تجديد قواي روحی و جسمی از امکانات اين مجموعه بهره مند گردند.این مجموعه آبی آماده عقد قرار داد با ادارات و سازمانها جهت بهره برداری میباشد.

دکوراسیون آرام، مدرن و سبک طراحی خاص این رستوران را به فضائی ویژه تبدیل کرده است . این رستوران گزینه ای عالی برای زوج های خوش سلیقه امروزی، ملاقات بهترین دوستان همراه با صرف غذاهای متنوع و مختلف دنیا و قرارهای کاری می باشد.آشپزان ماهر و متبحر ما با هیجان و شور فراوان و با استفاده از مهارت و خلاقیت و الهام از تنوع غذاهای بین الملل، انواع منوهای غذایی مشهور ومختلف دنیا را در این رستوران به شما ارائه می دهند تا رضایت شما را جلب نمایند.